Będąc ostatnio w Gdańsku, na tej imprezie z 48-letnim Johnnie Walkerem w tle, zatrzymałem się w Hotelu PURO. Wybór miejsca nie był przypadkowy, tam właśnie znajduje się koktajlbar INK Above, do którego wpadłem ponownie po kilku latach.

Wejście do gdańskiego INK ABOVE

INK Above znajduje się na ostatnim piętrze hotelu, choć i w barze na parterze, możecie napić się drineczków z karty.
Co na miejscu? Dobrze wyposażony bar sprawi, że powinniście znaleźć coś dla siebie. No dobra, nie znalazłem tam żadnych fancy flaszek ale c’mon, są inne miejsca jeśli na takie macie ochotę.

Karta – choć nie długa, ma kilka ciekawych i autorskich pozycji. Pamiętajcie, że barmani ogarniają tam też klasyki, więc i oldek będzie zrobiony. Próbowałem SAILOR JAN oraz AMBER LADY i było bardzo git! Aaa, koktajle jak na hotelowy bar, 35-45 zł, są w przyzwoitej cenie. Tanio nie jest ale już wspomniałem wyżej – to hotel i w sumie nie wiem czy w dobrym barze będzie taniej.

Karta koktajli 2023 w gdańskim INK ABOVE

Nowoczesny i przytulny klimat miejsca, duże okna z widokem na miasto i marinę – ten widok za chwilę zniknie, nowopowstający budynek zasłoni sporą jego część, sprawiają, że dobrze spędziłem tam czas.

INK Above to fajne miejsce na randkę albo biznesowy wieczór. Lokal otwarty jest codziennie od 17 do 1.

To co, wpadlibyście?

Dołącz do mojej grupy na FB

Dołącz do mojej grupy na Facebook gdzie pogaduchy o whisky nie mają końca. Tam wraz z jej społecznością, dzielimi się wiedzą, przepisami na koktajle, recenzjami alkoholi, nowinkami, itd.

KLIKNIJ W PONIŻSZY PRZYCISK.
Dołącz >

Pokaż komentarzeZamknij komentarze

Dodaj komentarz